AluGAPA

AluGAPA - střešní hliníková krytina, která se vyrábí válcováním za studena do symetrického tvaru připomínajícího betonovou tašku s příčnými prolisy. Střešní krytina AluGAPA je určena pro vytváření lehkých střešních plášťů při sklonu střechy od 12°
Dostupné barvy RAL
 
RAL 7016
tmavě šedá
 
RAL 8017
hnědá
Prémiová střešní hliníková krytina AluGAPA je vhodná pro novostavby i na rekonstrukci střech rodinných domů. Tradičním tvarem betonové tašky se hodí na větší plochy střech. Svou masivností esteticky dotváří celkový vzhled domu.
 
pečiatka strešná krytina MASLEN
  

AluGAPA - střešní hliníková krytina která se vyrábí válcováním za studena do symetrického tvaru připomínajícího betonovou tašku s příčnými prolisy. Modul jedné tašky je 350 mm, s výškou vlny 32,5 mm a výškou prolisu 20 mm.

Střešní krytina AluGAPA je určena pro vytváření lehkých střešních plášťů při sklonu střechy od 14 ° s příčnými spoji nebo při sklonu střechy již od 10 ° bez příčných spojů. Osová vzdálenost laťování je shodná pro obě střešní krytiny - 350 mm (resp. 400 mm).

  
 

Celková šířka

užitečná šířka

tloušťka materiálu

výrobní délka

sklon

plošná hmotnost

GAPA

1180 mm

1080 mm

0,5 mm

od 0,85 m

od 10°

cca 4,9 kg/m2

AluGAPA

1180 mm

1080 mm

0,7 mm

od 0,85 m

od 10°

cca 2,2 kg/m2


 

K střešním krytinám Škridplech, Vega, Symmetra, GAPA a AluGapa se ZDARMA vyhotovuje kladečský plán, který na základě požadavků zákazníka, dodané výkresové dokumentace a po zohlednění doporučení výrobce uvádí délka pásů krytiny v objednávkách tak, aby odpad byl co nejmenší případně žádný. Použití plechové střešní krytiny je pro její výhody velmi široké. Je vhodná na zakrytí novostaveb i rekonstrukce starších střech všech typů objektů.

VÝHODY STŘEŠNÍ KRYTINY

  • nízká hmotnost
  • jednoduchá a rychlá montáž
  • laťování s rozponem 350 mm nebo 450 mm
  • krátká dodací lhůta
  • výroba krytiny na míru
  • vyhotovení kladečského plánu zdarma
  • dlouhá životnost