Sdílet

Bratři k sobě patří

Nezaradené
Bratři k sobě patří

Česko a Slovensko – dvě země spojené nejen geograficky, ale také historicky, kulturně a jazykově. I když jsme se v minulosti rozdělili na dva nezávislé státy, naše společné kořeny a vzájemné vazby zůstaly nedotčeny.

Společnost Maslen je na trhu již 20 let a jako slovenský výrobce plechové střešní krytiny působící i na českém trhu se rozhodla pokračovat v prohlubování vztahů mezi našimi zeměmi. Proto kromě vysoce kvalitních hliníkových střech a jiných produktů vytváříme iniciativu „Bratři k sobě patří“. Tento článek představuje jakési manifesto jednotlivých aktivit, kterými chceme v MASLEN přispět k rozvoji mládeže, kultury i klempířského řemesla v České republice.

Doufáme, že právě tento symbol bude hrdě připomínat historicky pozitivní vztahy mezi našimi zeměmi. V MASLEN si společnou historii vážíme a chceme přiložit ruku k jejich úspěšnému pokračování v budoucnosti.

Investice do mládeže a rozvoje klempířského řemesla

Řemesla mají bohatou historii a jsou součástí kulturního dědictví obou našich zemí. Věříme, že investování do rozvoje řemesel a podpora řemeslníků je nezbytné pro zachování a přenos tradic a znalostí pro budoucí generace. Proto jsme podnikli první kroky k navázání spolupráce se středními školami v Jihomoravském, Zlínském, Moravskoslezském, či Olomouckém kraji s cílem poskytnout nové příležitosti a cenné znalosti pro budoucí klempíře nabyté během více než 20 let působení společnosti MASLEN v tomto oboru.

Podpora lokálních řemeslníků

Kromě mládeže nezapomínáme ani na současné klempíře. MASLEN v Česku i na Slovensku úzce pracuje se skupinou vybraných řemeslníků, pro zajištění a doručení nejvyšší kvality poskytovaných služeb. Nedílnou součástí tohoto procesu je bezpochyby pravidelné vzdělávání pro naše partnery, jakož i zajištění férového přístupu a dostupných podmínek při spolupráci.

 

V MASLEN si vážíme práce řemeslníků a děláme vše proto, aby se právě slovenská střecha stala ideálním partnerem pro pověstné zlaté české ručičky.

 

“SLOVENSKÁ STŘECHA, TO PRAVÉ PRO ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY”

Získejte cenovou nabídku do 24h.

Rádi Vám poradíme se správným výběrem krytiny. Jsme tu pro Vás.

Mohlo by vás zajímat

Životnost plechové střešní krytiny

Životnost plechové střešní krytiny

Rady

Při výběru střešní krytiny padají nejčastěji otázky na životnost materiálu, tedy na životnost celé střechy. V následujících řádcích doplněných infografikou se vám pokusíme přiblížit fakta ohledně p...

17. května 2021

Číst více
5 nejčastějších důvodů zatékání přes střechu a jak se jim vyhnout

5 nejčastějších důvodů zatékání přes střechu a jak se jim vyhnout

Rady

Zatékání přes střechu může mnohým připomínat výjevy z noční můry. Opakující se problémy, jejichž příčinu se nedaří odhalit a nákladné odstraňování následků zatékání mohou pořádně ukrojit z rodinnéh...

21. května 2021

Číst více
Využití plechových střešních krytin

Využití plechových střešních krytin

Rady

Zjistěte, kde všude plechové střešní krytiny nacházejí své uplatnění. Připravili jsme pro vás přehlednou infografiku, díky které nejenže poznáte naše plechové střechy, ale zjistíte, pro jaký typ st...

21. května 2021

Číst více
Povrchová úprava plechové střechy – jaké jsou možnosti při jejím výběru?

Povrchová úprava plechové střechy – jaké jsou možnosti při jejím výběru?

Rady

Střešní krytina je jedna z částí domu, na kterou byste bezpochyby měli při jejím výběru klást ty nejvyšší nároky. Je to tak z jednoduchého důvodu. Střecha během celé své životnosti musí odolávat i ...

24. června 2021

Číst více